Nasi specjaliści

Akademia Młodego Polaka
Skontaktuj się z nami!

Logopeda

Marzena Walaszek – logopeda. 

Absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie i Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Doświadczenie logopedyczne zdobyła podczas 15 – letniej pracy między innymi w przedszkolu, w poradni specjalistycznej i prywatnej działalności. Zajmowała się korektą wad wymowy, rozwojem mowy u dzieci z różnymi zaburzeniami jak dyslalia, alalia, opóźniony rozwój mowy, autyzm, zespół Aspergera, mowa bezdźwięczna, dysleksja i inne.

Uczestniczyła w licznych szkoleniach i konferencjach logopedycznych.

Jest osobą życzliwą, cierpliwą i zaangażowaną, która z uśmiechem poprowadzi każdego przez terapię mowy. Prowadzi kompleksową terapię w zakresie korygowania wad wymowy, opóźnionego rozwoju mowy, a przy tym pomoga usprawnić wszystkie obszary rozwoju. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Metody i terapię dostosowuje do indywidualnych potrzeb i predyspozycji.

Z panią Marzeną można się spotkać i porozmawiać w szkole w Oppegård, gdyż Akademia nawiązała z nią stałą współpracę.

Psycholog

Dorota Maria Pietraszewska – psycholog, socjoterapeuta, mediator rodzinny. Absolwentka psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych „Socjoterapia” i  „Stosowana Analiza Zachowania” na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Posiada uprawnienia pedagogiczne. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując jako psycholog w szkole integracyjnej oraz terapeuta wczesnego wspomagania, a także diagnosta w poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Oferuje konsultacje oraz porady z zakresu psychologii dziecięcej i rodzinnej. Indywidualne spotkania z dzieckiem lub rodzicem oraz spotkania rodzinne. Spotkania indywidualne jedynie w gabinecie po wcześniejszej konsultacji. Więcej informacji na  na stronie www.psychodialog.no

Skontaktuj się z nami!

Adres: Harriet Backers vei 15, 1415 Oppegård

Telefon: 468 07 326

Email: akademia.follo@gmail.com

Kontakt telefoniczny: Soboty 08.30 – 15.00

Nasze wartości

Poczucie bezpieczeństwa, sprawiedliwość, uczciwość, wzajemny szacunek, przyjazne relacje z innymi, możliwość wyrażania swojego zdania, współpraca, życzliwość, wiedza, tolerancja, poszanowanie zasad życia społecznego, prawda, wspieranie słabszych, mądrość.

 

Strona główna

Kadra

Nasza konstytucja

Organizacja szkoły

Nasi specjaliści

Galeria

Rekrutacja

Aktualności

Kontakt

Polityka prywatności